Vítejte na oficiálních stránkách

ŘÍMSKOKATOLICKÉ FARNOSTI MORAVSKÁ NOVÁ VES,

které vám přiblíží život naší farnosti.

Farnost se nachází v Jihomoravském kraji a podle církevního rozdělení spadá do Brněnské diecéze a Břeclavského děkanátu.

Pod správu ŘKF Moravská Nová Ves patří společenství věřících z obcí Týnec (filiální kostel Stětí sv. Jana Křtitele) a z obce Hrušky (filiální kostel sv. Bartoloměje).

O Z N Á M E N Í

Dnešní neděle je třetí v měsíci, proto bude sbírka určená na opravy našich kostelů  a fary. Již předem upřímné: „Pán Bůh zaplať!“ za každý váš dar.

Následující víkend mělo být další ministrantské setkání. Místo něj jsou všichni naši ministranti zváni do kina (zvláště ty, kteří nám pomáhali svou službou o Velikonocích). Pojedeme na film Jak zachránit draka, v neděli odpoledne – sraz ve 13:15 hod. u fary. Přihlásit se je možné do středy 17. 04. 2024 do večera.

Farní tábor pro děti od 9 let proběhne v termínu od 7. 7. do 14. 7. 2024 v Břežanech u Znojma. Na internetových stránkách farnosti jsou k dispozici přihlášky, které je potřeba odevzdat do neděle 19. 5. 2024.

Tábor - přihláška 2024

V pátek po mši svaté zveme do farního kostela na „Hodinku s Kristem“ (tichou adoraci před Nejsvětější Svátostí Oltářní), při které se můžeme společně pomodlit za sebe, za své problémy i za celou naši farnost.

Další přípravné setkání biřmovanců bude na jejich žádost výjimečně již tento pátek. Začátek v 19:00 hod. ve farním kostele.

Dne 15. 6. 2024 pořádají maminky pouť do Marianky u Bratislavy. Srdečně zveme všechny ženy a dívky, které se můžou přihlásit do 28. 4. 2024 se zálohou 300,-Kč v sakristii. Bližší informace naleznete na plakátku.

Ohlášky na aktuální týden

Přehled online vysílaných bohoslužeb - www.mseonline.cz

V případě problémů při načítání nebo zobrazení stránek nás kontaktujte prostřednictvím kontakního formuláře, telefonicky či emailem, nebo přímo správce stránek (marek.dvor@gmail.com). Za Váš názor děkujeme.